Sistem ve Yazılım Güvenliği

Tahsilatlarınızın güvenle gerçekleşmesi için JetŞube'nin sunucu ve yazılım altyapısında en yüksek seviyede güvenlik önlemleri alıyoruz. Sizlere kesintisiz hizmet sağlamak ve taleplerinize en hızlı şekilde yanıt verebilmek için dünya standartlarında %100 cloud sunucu altyapısı kullanıyoruz ve değişen koşullara göre periyodik olarak güvenlik altyapımızı güncelliyoruz.

Ücretsiz 256Bit Wildcard SSL

JetŞube tarafından tüm müşterilerine sağlanan ücretsiz 256Bit Wildcard SSL ile tahsilatlarınızı yaptığınız kullanıcılarınız ve sistem arasındaki veriler şifrelenerek mümkün olan en güvenli şekilde şifrelenmektedir. Kullandığımız SSL ile uygulanan şifreleme yöntemi desteklediğimiz tüm bankaların sanal pos altyapılarındaki ile aynı standartlardadır.

Kullanıcı Şifreleri ve Erişim İzinleri

Sizin izniniz olmadığı sürece hesabınıza JetŞube personelleri dahil kimse erişim sağlayamaz. Destek talebiniz olması halinde ise sizin izninizle JetŞube personeli hesabınıza erişim sağlayabilir. Hesap erişimi için kullanılan şifrelerin güvenliğinden JetŞube kullanıcıları sorumludur. Verilerinizin güvenliği için şifrenizi kimse ile paylaşmamalı ve kolay tahmin edilebilir şifreler kullanmaktan kaçınmalısınız.

Veri Güvenliği

JetŞube ile yapmış olduğunuz tahsilatlara ilişkin verileriniz kullanmakta olduğunuz fiziksel cihaz (Bilgisayar, Tablet, Akıllı Telefon) üzerinde tutulmadığı için her zaman güvendedir. JetŞube cloud sunucu altyapısında bulunan verileriniz periyodik olarak yedeklenmektedir.

15 Gün Boyunca Ücret Ödemeden Deneyebileceğiniz E-Tahsilat ve Mobil Pos Sisteminizi Hemen Kurun!ÜCRETSİZ DENE!