JetŞube Gizlilik Sözleşmesi

JetŞube, Site’ye üye olarak Site hizmetlerinden faydalanan üyelerine ait tüm bilgilerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiştir. Bu nedenle, işbu gizlilik politikası, üye’nin Site’yi kullanırken kullanıcılara ilişkin bilgilerin kullanımını, saklanmasını ve korunmasını düzenlemektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, adresi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

JetŞube, kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

JetŞube, kişisel bilgilerin ve JetŞube kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. JetŞube, bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, JetŞube tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, JetŞube’nin bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

JetŞube internet sitesini kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

www.jetşube.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, JetŞube Gizlilik Politikası ile bağlı olduğunu kabul ve beyan eder. JetŞube, işbu Gizlilik Politikasını, kendi iradesiyle değiştirme, bazı bölümlerini çıkarma veya yeni bölümler ekleme hakkını her zaman saklı tutar. İşbu Gizlilik Politikası üzerinde yapılan değişikliklerden sonra web sayfasının kullanımına Üye tarafından devam edilmesi, bu Gizlilik Politikasındaki değişikliklerin Üye tarafıdan kabul edildiği anlamına gelmektedir.

Anasayfaya Dön