Yönetim Paneli

Kullanımı son derece kolay olan ve tablet bilgisayar uyumluluğu göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan JetŞube yönetim paneli üzerinden firmalarınız ve tahsilatlarınızla ilgili tüm işlemleri hiçbir teknik bilgiye gereksinim duymadan hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Giriş Ekranı

JetŞube hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşılaşacağınız bu bölümde "Ödeme Türü Dağılımı" ve "Haftalık Tahsilatlar" grafiklerini görebilirsiniz.

"Ödeme Türü Dağılımı" grafiği yapmış olduğunuz tahsilatların ödeme türlerine göre dağılımını ve gerçekleştirilen işlemlerde yaşanılan hata oranını göstermektedir. Bu sayede düzenli olarak kullanıcılarınızın ödeme yaparken en çok hangi ödeme türünü tercih ettiğini ve ödemeleri sırasında hata ile karşılaşma oranlarını takip edebilirsiniz.

"Haftalık Tahsilatlar" grafiği düzenli olarak son yedi gün içerisinde yapmış olduğunuz tahsilatları grafiksel olarak tarihlere göre yansıtmaktadır.

"Son Tahsilatlar" tablosunda ise son on tahsilatınızı ödeme yapan kişi/kurum, ödeme tipi, ödeme durumu, ödeme tutarı ve tarihine göre görebilirsiniz.

Yardım sistemimizde bulunmayan farklı bir konu ile ilgili yardıma ihtiyaç duyuyorsanız bizlere iletişim bölümümüz üzerinden dilediğiniz zaman ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.